Membran çatı ustası

Membran çatı ustası, çatı su yalıtımı ve izolasyonunda özel olarak tasarlanmış çatı membranları veya su yalıtımı malzemeleri

Çatı onarımı ustası

Çatı onarımı, mevcut bir çatının hasar görmüş veya yıpranmış bölgelerinin tamir edilmesi değişim işlemidir.

Çatı aktarma ustası

"Çatı aktarma" terimi, bir binanın çatısının tamamen veya kısmen yenilenmesi veya değiştirilmesi anlamına gelir.

Çatı tamiri ustası

Çatı tamiri, mevcut bir çatının hasar görmüş eskimiş bölümlerini onarma ve değiştirilmesidir.

Çatı izolasyonu ustası

Çatı izolasyonu, bir binanın çatı bölgesini dış etkenlerden ve iklim koşullarından korumayı amaçlayan bir inşaat işlemidir.

Şıngıl çatı ustası

Şıngıl çatı ustası, çatı kaplama malzemeleri olarak kullanılan çatı shingles'ı (çatı kiremitleri) kurma, onarma ve bakım işlerinde uzmanlaşmış bir inşaat profesyonelidir.

Ahşap çatı ustası

Ahşap çatılar, geleneksel ve estetik bir tasarıma sahip olan ve binanın üst kısmını kaplayan çatı türlerinden biridir.

Çatı yapımı ustası

Çatı yapımı, bir binanın çatı bölgesinin inşa edilmesi veya yeniden oluşturulması işlemidir.

Çatı Ustası

Çatı Ustası Çatı Yapımında Ustanın Önemi Bahsettiğimiz tüm çatı türleri kendine özel hesaplamalar ve proje çizimleri gerektirmektedir.

Misyonumuz çatı yapımı ve çatı izolasyonu konusunda en yüksek performansı göstermek ve müşterilerimize en hızlı hizmeti sağlamaktır. Çatı yapımı ve çatı izolasyonu konusunda gereken profesyonelliğin farkında olarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Kullandığımız malzemelerin en dayanıklı ve binaya en uygun malzemeler olmasına şiddetle dikkat ediyoruz. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti olup projelerimize bu prensip üzerinde şekillendiriyoruz. Erdoğan Yapı İnşaat çatı izolasyon şirket olarak müşterilerimize en güvenilir hizmeti vermek için profesyonel ekipler ile hizmet ediyoruz.

Vizyonumuz

Erdoğan Yapı İnşaat şirketi olarak vizyonumuz alanımızda en iyi olmaktır. İnşaat sektöründe yaşanan gelişmeleri takip ederek müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermek en temel amacımızı oluşturmaktadır. Vizyonumuzu belirleyen müşterilerimizin talepleridir. Daima bu talepleri en iyi ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çabalayan bir şirket olmaya devam etmek istemekteyiz. Bu amaçla alanında profesyonel kişiler tarafından oluşturulmuş ekibinizle birlikte uzun yıllar hizmet vermeye devam edeceğiz. Türkiye'nin önde gelenleri arasında olarak hizmetimizde en iyi olmak için çabalamaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

TOP